Floraservis

Rozširovacie sady

Rozširovacie sady sú určené pre doplnenie a rozšírenie systému Ľahké pestovanie, napr. rozširenie Štartovacích sád, alebo iných zostáv, ktoré už má pestovateľ vytvorené. Rozširovacie sady sú jednoduchý spôsob ako doplniť Váš systém o ďalšie okamžite funkčné kvetináče pre pestovanie.

ĽAHKÉ PESTOVANIE_rozširovacia sada

ĽAHKÉ PESTOVANIE_rozširovacia sadaROZŠIROVACIA SADA_Systém Ľahké pestovanie je unikátne a spoľahlivo vyriešené pestovanie tým najjednoduchším a najefektívnejším spôsobom, zavlažovací systém bez použitia elektriny, časovačov a čerpadiel, vhodné do interiéru aj exteriéru, rozširovacia sada slúži ako rozšírenie už existujúceho samozavlažovacieho systému (štartovacia sada), originálny názov systému Easy2Grow.

Balenie: 1 sada.

Ďaľšie informácie

ĽAHKÉ PESTOVANIE_rozširovacia sada XL

ĽAHKÉ PESTOVANIE_rozširovacia sada XLROZŠIROVACIA SADA XL_Systém Ľahké pestovanie je unikátne a spoľahlivo vyriešené pestovanie tým najjednoduchším a najefektívnejším spôsobom, zavlažovací systém bez použitia elektriny, časovačov a čerpadiel, vhodné do interiéru aj exteriéru, rozširovacia sada XL slúži ako rozšírenie už existujúceho samozavlažovacieho systému (štartovacia sada XL), originálny názov systému Easy2Grow.

Balenie: 1 sada.

Ďaľšie informácie

Servis

Predajcovia

Počasie

Počasie

Cyklostar

NEZABUDNITE V AUGUSTE

Aktuality po mesiacoch

PONÚKAME VÁM

PONÚKAME VÁM

Ako proti vírusom

TO NAJLEPŠIE PRE PODU

BIOPROTECT proti škodcom

BIOPROTECT proti chorobám

Ochrana trávnika

PONÚKAME VÁM

Ponúkame Vám

ISO 14001

BISNODE certifikát