Floraservis

Slovenskí Záhradníci

Na podporu vzťahu Slovákov k pôde, záhradkárčeniu a k domácim firmám vytvorili lokálne záhradné centrá unikátnu iniciatívu #slovenskizahradnici.
Do novej platformy sa zapájajú záhradné centrá, domáci pestovatelia okrasných a úžitkových rastlín, výrobcovia a predajcovia okrasných kameňov, substrátov, postrekov či iných záhradníckych potrieb z celého Slovenska.
Ľudia návštevou slovenských záhradných centier podporujú aj domácich podnikateľov a ekonomiku. V lokálnych záhradných centrách pochádza od slovenských dodávateľov napríklad väčšina substrátov, mulčovacej kôry či okrasných kameňov, 80 % hnojív, 90 % ovocných drevín či 70 % okrasných drevín.
Na webstránke nájdu zákazníci prehľadný zoznam a mapu zapojených a overených slovenských záhradných centier v časti Členovia. Svoje najbližšie záhradníctvo nájdu rýchlo a jednoducho. Iniciatíva zoznam zapojených záhradníctiev pravidelne aktualizuje.

www.slovenskizahradnici.sk

Servis

Predajcovia

Počasie

Počasie

Cyklostar

Zdravé a silné sadenice

AKTUALITY NA TENTO MESIAC

AKTUALITY NA TENTO MESIAC

Aktuality po mesiacoch

PONÚKAME VÁM

PONÚKAME VÁM

PONÚKAME VÁM

PONÚKAME VÁM

PONÚKAME VÁM

PONÚKAME VÁM

Ako proti vírusom

TO NAJLEPŠIE PRE PODU

BIOPROTECT proti škodcom

BIOPROTECT proti chorobám

Ochrana trávnika

Ponúkame Vám

ISO 14001

Bisnode certifikát

Ochrana osobných údajov

Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie používa na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme Vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návšetvníci prichádzajú.